Listopad 2010

Jess-životopis

8. listopadu 2010 v 16:15 Honey
Cathy a Mark, jí dali jméno Jessica Marie. Ještě, když byla Jessica velmi malá, přestěhovala se s rodiči do Biloxi ve státě Mississippi. O tři roky později se přestěhovali do Del Rio ve státě Texas. Když měla Jessica 9 let, usadili se v Jižní Californii.
Již od 5-ti let Jessica chtěla být herečkou. Ve 12-ti letech začala chodit na lekce herectví. Za 9 měsíců později podepsala svou první smlouvu s agentem. V roce 1993 začala svůj filmový debut v Hollywoodské komedii Všechno je dovoleno (Camp Nowhere). Její smlouva byla původně jen na krátkou dobu, ale byla prodloužena, protože jedna z hlavních hereček odstoupila od smlouvy. Jessica měla stejnou barvu vlasů jako původní herečka - její vlasy jí dostali do té role a dali jí osobitou originalitu. Po jejím prvním filmu se Jessica objevila ve dvou reklamách pro Nintendo a J.C. Penny a taky v pár nezávislých filmech.
V roce 1994 dostala malou roli v populárním seriálu Tajuplný Svět Alex Mack (The Secret
World of Alex Mack). V témže roce dostala také roli Mayi v úspěšném seriálu Delfín Flip (Flipper). Jessica strávila rok 1995 v Austrálii natáčením první řady tohoto seriálu.
Jessica je kvalifikovaná potápěčka, a tak jí natáčení seriálu Delfín Flip dovolovalo si užívat a hrát si s delfíny. Uspěch první řady umožnil natočení i druhé řady, kde Jessica znovu hrála jednu z hlavních rolí. Od té doby se Jessica objevuje v řadě televizních show a filmech.


Rozvrh Honey

8. listopadu 2010 v 16:13 Honey

CR-fotky

5. listopadu 2010 v 19:56 Camp Rock
Tábor Rocku